masaz-lodz.pl

Pod tym adresem internetowym (masaz-lodz.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Tego typu adresy wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy zapewne stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa klucze. Tylko napisz do nas!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko miesięczny abonament za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak powstają treść dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób wynajdziemy punkty, które zaintrygują przyszłych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały wymogi dopadowania strony w Google. Zapewniamy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Stosujemy zdjęcia z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz przesłać naszej firmie swoje ilustracje, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w wykonanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom wykonaną przez nas stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na przesłanie wszelkich uwag. Bezpłatnie naniesiemy zmiany serwis.


8. Dla kogo skierowana jest ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zasugerować inny adres swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to łatwo wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, wyślij mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!